| Brand | Sony |
| Screen size | 18.4 Inches |
| Operating System | Windows Vista Home Premium |
| Hard disk size | 500 GB |
| Processor count | 2 |
| Graphics Chipset Brand | NVIDIA |
| CPU model | Core 2 Duo |
| CPU speed | 2.5 GHz |
| Brand | Sony |
| Screen size | 18.4 Inches |
| Operating System | Windows Vista Home Premium |
| Hard disk size | 500 GB |
| Processor count | 2 |
| Graphics Chipset Brand | NVIDIA |
| CPU model | Core 2 Duo |
| CPU speed | 2.5 GHz |