Sony MDR-EX15LP In-Ear Headphones - Pink
£49.00
Product Details
- Make sure this fitsby entering your model number.
- Silicone ear pieces
- Adjustable headband
- 9 mm driver
- Y-shape cord
This fits your .
| Brand | Sony |
| Colour | Pink |
| Connectivity technology | Wired |
| Model name | EX 15LP |
| Form factor | Earbuds |
| Headphone jack | 3.5mm Jack |
| Cable feature | Retractable |
| Item weight | 3 Grams |
| Material | Plastic |
| Frequency range | 8–22,000Hz |
Product Details
- Make sure this fitsby entering your model number.
- Silicone ear pieces
- Adjustable headband
- 9 mm driver
- Y-shape cord
This fits your .
| Brand | Sony |
| Colour | Pink |
| Connectivity technology | Wired |
| Model name | EX 15LP |
| Form factor | Earbuds |
| Headphone jack | 3.5mm Jack |
| Cable feature | Retractable |
| Item weight | 3 Grams |
| Material | Plastic |
| Frequency range | 8–22,000Hz |
You Might Also Like
Sony AK6405 In-Ear Headphone - Blue
£51.40

