Sony MDR-EX15AP Earphones with Smartphone Mic and Control - Blue
£49.00
Product Details
- Make sure this fitsby entering your model number.
- Lightweight in-ear headphones with a 9mm, 8Hz–22kHz driver, silicone earbuds, choice of colours
- 9mm neodymium drivers
- 8Hz–22kHz frequency range
- Available in a choice of colours
This fits your .
| Brand | Sony |
| Colour | Blue |
| Model name | MDREX15APLI.CE7 |
| Form factor | Earbuds |
| Headphone jack | 3.5mm Jack |
| Item weight | 3 Grams |
| Control type | Volume Control |
| Material | Plastic |
| Frequency range | 8–22,000Hz |
| Special feature | With_microphone, Integrated_remote_control |
Product Details
- Make sure this fitsby entering your model number.
- Lightweight in-ear headphones with a 9mm, 8Hz–22kHz driver, silicone earbuds, choice of colours
- 9mm neodymium drivers
- 8Hz–22kHz frequency range
- Available in a choice of colours
This fits your .
| Brand | Sony |
| Colour | Blue |
| Model name | MDREX15APLI.CE7 |
| Form factor | Earbuds |
| Headphone jack | 3.5mm Jack |
| Item weight | 3 Grams |
| Control type | Volume Control |
| Material | Plastic |
| Frequency range | 8–22,000Hz |
| Special feature | With_microphone, Integrated_remote_control |
You Might Also Like
Sony WF-1000XM4 True Wireless Noise Cancelling Headphones - Up to 24 hours battery life with charging case - Optimised for Alexa and the Google Assistant - with built-in mic for phone calls – Silver
£672.40

