Sony BRAVIA KD-75XH90/P - 75-inch - Full Array LED - 4K - High Dynamic Range (HDR) - Smart TV (Android TVTM) - with Voice Remote - (Black)
£3,517.80
Product Details
- Make sure this fitsby entering your model number.
- Enjoy the precision of true-to-life contrast in Full Array LED
- See perfectly smooth and clear pictures with X Motion Clarity
- Experience multi-dimensional sound with our latest X-Balanced Speaker and Dolby Atmos
- Voice Remote - Smart control with Google Assistant
- A beautiful immersive design with minimal distractions
- With 4K/120fps as specified in HDMI 2.1 for smooth, responsive gameplay
This fits your .
| Screen size | 75 Inches |
| Supported Internet services | Netflix, Free Sat/Free View, Amazon Instant Video, YouTube |
| Connectivity technology | Bluetooth, Wi-Fi, USB, Ethernet, HDMI |
| Brand | Sony |
| Resolution | 4K |
| Display technology | QFHD |
| Model name | KE75XH9005PBU |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Model year | 2021 |
| Mounting type | Table Mount, Wall Mount |
Product Details
- Make sure this fitsby entering your model number.
- Enjoy the precision of true-to-life contrast in Full Array LED
- See perfectly smooth and clear pictures with X Motion Clarity
- Experience multi-dimensional sound with our latest X-Balanced Speaker and Dolby Atmos
- Voice Remote - Smart control with Google Assistant
- A beautiful immersive design with minimal distractions
- With 4K/120fps as specified in HDMI 2.1 for smooth, responsive gameplay
This fits your .
| Screen size | 75 Inches |
| Supported Internet services | Netflix, Free Sat/Free View, Amazon Instant Video, YouTube |
| Connectivity technology | Bluetooth, Wi-Fi, USB, Ethernet, HDMI |
| Brand | Sony |
| Resolution | 4K |
| Display technology | QFHD |
| Model name | KE75XH9005PBU |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Model year | 2021 |
| Mounting type | Table Mount, Wall Mount |
You Might Also Like
Sony BRAVIA KD-55XH90/P - 55-inch - Full Array LED - 4K - High Dynamic Range (HDR) - Smart TV (Android TVTM) - with Voice Remote - (Black)
£1,867.80

