SIM Free Google Pixel 5 128GB 5G Mobile Phone - Just Black, The ultimate 5G Google phone
£2,131.50
About this item
- Make sure this fitsby entering your model number.
- included components: Charger
This fits your .
| Model name | Google Pixel 5 - 128GB - Black |
| Wireless carrier | Unlocked for All Carriers |
| Brand | |
| Form factor | Smartphone |
| Memory storage capacity | 6 GB |
| Operating system | Android |
| Colour | Black |
| Cellular technology | 5G |
| Model year | 2020 |
| Screen size | 5.8 Inches |
About this item
- Make sure this fitsby entering your model number.
- included components: Charger
This fits your .
| Model name | Google Pixel 5 - 128GB - Black |
| Wireless carrier | Unlocked for All Carriers |
| Brand | |
| Form factor | Smartphone |
| Memory storage capacity | 6 GB |
| Operating system | Android |
| Colour | Black |
| Cellular technology | 5G |
| Model year | 2020 |
| Screen size | 5.8 Inches |

