Samsung U32R590 32 Inch Curved UHD 4K Monitor - Ultra HD 3840x2160 HDMI, Displayport
£1,023.40
Product Details
- Make sure this fitsby entering your model number.
- Worlds 1st Curved 1500R 4K Ultra HD Monitor with 3840x2160 resolution
- An Incredible 1 billion colors delivers detailed, natural looking, and extremely realistic images
- Picture-by-Picture (PBP) lets you connect two different devices to the monitor and view input from both side-by-side on the screen simultaneously and at their native resolution
- Connect multiple devices with HDMI and Displayport
This fits your .
| Specific uses for product | Personal, Gaming, Business |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Brand | Samsung |
| Screen size | 32 Inches |
| Special feature | Curved Screen, Tilt Adjustment, Flicker-Free |
| Number of HDMI Ports | 1 |
| Series | LU32R590CWRXXU |
| Hardware interface | DisplayPort, HDMI, Headphone |
| Connectivity technology | DisplayPort, HDMI, Headphone |
| Resolution | 4K UHD 2160p |
Product Details
- Make sure this fitsby entering your model number.
- Worlds 1st Curved 1500R 4K Ultra HD Monitor with 3840x2160 resolution
- An Incredible 1 billion colors delivers detailed, natural looking, and extremely realistic images
- Picture-by-Picture (PBP) lets you connect two different devices to the monitor and view input from both side-by-side on the screen simultaneously and at their native resolution
- Connect multiple devices with HDMI and Displayport
This fits your .
| Specific uses for product | Personal, Gaming, Business |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Brand | Samsung |
| Screen size | 32 Inches |
| Special feature | Curved Screen, Tilt Adjustment, Flicker-Free |
| Number of HDMI Ports | 1 |
| Series | LU32R590CWRXXU |
| Hardware interface | DisplayPort, HDMI, Headphone |
| Connectivity technology | DisplayPort, HDMI, Headphone |
| Resolution | 4K UHD 2160p |

