Samsung S24F350FHU 23.5 INCH FHD
£433.80
Product Details
- Make sure this fitsby entering your model number.
- super slim panel: at an incredibly slim 10mm — as slender as a ballpoint pen — the one-piece panel is more than twice as thin as standard samsung monitors.
- simple circular stand: a simple circular stand elegantly complements the super-slim display
- patterned rear panel: horizontal patterning on the rear panel provides a stylish, contemporary finish
- Display size: 23.8 inches
- Display technology: LED
This fits your .
| Refresh rate | 75 Hz |
| Brand | Samsung |
| Screen size | 23.8 Inches |
| Number of HDMI Ports | 1 |
| Hardware interface | HDMI |
| Resolution | 4K UHD 2160p |
| Display technology | LED |
| Display resolution maximum | 1080p Full HD |
| Colour | Black |
| Aspect ratio | 16:9 |
Product Details
- Make sure this fitsby entering your model number.
- super slim panel: at an incredibly slim 10mm — as slender as a ballpoint pen — the one-piece panel is more than twice as thin as standard samsung monitors.
- simple circular stand: a simple circular stand elegantly complements the super-slim display
- patterned rear panel: horizontal patterning on the rear panel provides a stylish, contemporary finish
- Display size: 23.8 inches
- Display technology: LED
This fits your .
| Refresh rate | 75 Hz |
| Brand | Samsung |
| Screen size | 23.8 Inches |
| Number of HDMI Ports | 1 |
| Hardware interface | HDMI |
| Resolution | 4K UHD 2160p |
| Display technology | LED |
| Display resolution maximum | 1080p Full HD |
| Colour | Black |
| Aspect ratio | 16:9 |

