| Brand | MSI |
| Graphics co-processor | AMD Radeon R9 Fury X |
| Graphics Chipset Brand | AMD |
| Graphics RAM type | VRAM |
| Graphics RAM size | 4 GB |
| Memory clock speed | 1000 MHz |
| GPU clock speed | 1050 MHz |
| Graphics card interface | PCI-E |
| Graphics card description | MSI AMD R9 Fury X 4GB |
| Brand | MSI |
| Graphics co-processor | AMD Radeon R9 Fury X |
| Graphics Chipset Brand | AMD |
| Graphics RAM type | VRAM |
| Graphics RAM size | 4 GB |
| Memory clock speed | 1000 MHz |
| GPU clock speed | 1050 MHz |
| Graphics card interface | PCI-E |
| Graphics card description | MSI AMD R9 Fury X 4GB |