| Series | Lenovo V330-15IKB (81AX011KUK) 15.6" Full HD Laptop Intel Core i7 |
| Brand | Lenovo |
| Specific uses for product | Personal |
| Screen size | 15.6 Inches |
| Operating System | Windows 10 Home |
| Human interface input | Keyboard |
| CPU manufacturer | AMD |
| Colour | Gray |
| Connectivity technology | USB |
| Hard disk size | 128 GB |
| Series | Lenovo V330-15IKB (81AX011KUK) 15.6" Full HD Laptop Intel Core i7 |
| Brand | Lenovo |
| Specific uses for product | Personal |
| Screen size | 15.6 Inches |
| Operating System | Windows 10 Home |
| Human interface input | Keyboard |
| CPU manufacturer | AMD |
| Colour | Gray |
| Connectivity technology | USB |
| Hard disk size | 128 GB |