Lenovo V155 15.6" Laptop - Ryzen 5 2.1GHz CPU, 8GB RAM, Windows 10 Grey
£1,049.58
Product Details
- Make sure this fitsby entering your model number.
- Amd Ryzen 5 3500U 2.1GHz
- 8GB DDR4 + 256GB SSD
- 15" Full HD display
- Amd Radeon VEGA 8
- Wi-fi + Windows 10 Home
- Memory storage capacity: 256.0; System ram type: ddr_sdram; Display size: 15.6 inches; Operating system: Windows 10 Home; Ram memory installed size: 8.0 GB; Hard disk size: 256.0 GB
This fits your .
| Series | Lenovo V155 15.6" Laptop - Ryzen 5 2.1GHz CPU, 8GB RAM, Windows 10 |
| Brand | Lenovo |
| Specific uses for product | Multimedia |
| Screen size | 15.6 Inches |
| Operating System | Windows 10 Home |
| Human interface input | Keyboard |
| CPU manufacturer | AMD |
| Colour | Grey |
| Connectivity technology | Bluetooth, Wi-Fi |
| Hard disk size | 256 GB |
Product Details
- Make sure this fitsby entering your model number.
- Amd Ryzen 5 3500U 2.1GHz
- 8GB DDR4 + 256GB SSD
- 15" Full HD display
- Amd Radeon VEGA 8
- Wi-fi + Windows 10 Home
- Memory storage capacity: 256.0; System ram type: ddr_sdram; Display size: 15.6 inches; Operating system: Windows 10 Home; Ram memory installed size: 8.0 GB; Hard disk size: 256.0 GB
This fits your .
| Series | Lenovo V155 15.6" Laptop - Ryzen 5 2.1GHz CPU, 8GB RAM, Windows 10 |
| Brand | Lenovo |
| Specific uses for product | Multimedia |
| Screen size | 15.6 Inches |
| Operating System | Windows 10 Home |
| Human interface input | Keyboard |
| CPU manufacturer | AMD |
| Colour | Grey |
| Connectivity technology | Bluetooth, Wi-Fi |
| Hard disk size | 256 GB |
You Might Also Like
ASUS M409 Full HD 14 Inch Laptop (AMD Ryzen 5 Processor, 256 GB PCI-e SSD, 8 GB RAM, Windows 10)
£1,212.40
HP Chromebook 11.6" Laptop PC 11a-nb0002sa, Intel Celeron, 4GB RAM, 32GB SSD, HD, Ash Gray
£535.00
Lenovo Yoga 7i 14 Inch 2-in-1 Convertible Laptop (Intel Core i7 11th Gen, 8GB RAM, 512GB SSD Storage, Intel Iris Xe Graphics, Windows 10 Home) - Dark Moss
£2,089.98

