Lenovo V14 14" Ryzen 3 4GB 256GB W10H 1Y Dep
£925.80
Product Details
- Make sure this fitsby entering your model number.
- Experience high responsiveness even while working on multiple applications.
- The V14 makes it easy to create presentations for sales pitches, manage accounting on spreadsheets, and run ERP applications.
- The anti-glare Full-HD feature is easy on the eyes. It displays colours beautifully and offers clarity to videos, images, and texts, just the way it is intended to be.
- The TPM 2.0 firmware prevents tampering with onboard data, secures the PIN, and encrypts passwords, ensuring the safety and security of your confidential files.
This fits your .
| Series | V14 14" Ryzen 3 |
| Brand | Lenovo |
| Specific uses for product | Personal |
| Screen size | 14 Inches |
| Operating System | Windows 10 Home |
| CPU manufacturer | Intel |
| Colour | Gray |
| Hard disk size | 256 GB |
| Processor count | 2 |
| Graphics Chipset Brand | AMD |
Product Details
- Make sure this fitsby entering your model number.
- Experience high responsiveness even while working on multiple applications.
- The V14 makes it easy to create presentations for sales pitches, manage accounting on spreadsheets, and run ERP applications.
- The anti-glare Full-HD feature is easy on the eyes. It displays colours beautifully and offers clarity to videos, images, and texts, just the way it is intended to be.
- The TPM 2.0 firmware prevents tampering with onboard data, secures the PIN, and encrypts passwords, ensuring the safety and security of your confidential files.
This fits your .
| Series | V14 14" Ryzen 3 |
| Brand | Lenovo |
| Specific uses for product | Personal |
| Screen size | 14 Inches |
| Operating System | Windows 10 Home |
| CPU manufacturer | Intel |
| Colour | Gray |
| Hard disk size | 256 GB |
| Processor count | 2 |
| Graphics Chipset Brand | AMD |
You Might Also Like
Lenovo IdeaPad 520S-14IKBR 14-Inch FHD Notebook - (Platinum) (Intel Core i7-8550U, 8 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 10 Home)
£1,310.60
ASUS ROG Strix G15 G513QM 15.6" 300Hz Full HD Gaming Laptop (AMD Ryzen 9-5900HX, Nvidia GeForce RTX 3060, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 10, Per Key RGB Keyboard)
£2,859.98

