Lenovo IdeaCenter C200 18.5 inch All-in-One PC (Intel Atom DC 510 1.6GHz, 2Gb, 320Gb, NVIDIA ION 256Mb Graphics Card, DVDRW, WLAN, Webcam, Win 7 Home Premium)
£1,098.20
Product Details
- Make sure this fitsby entering your model number.
- Reshapes the affordable home computer into a compact, space-saving all-in-one design
- Incorporates a range of basic computing features, all at an affordable new price point
- Get entertained with an 18.5 inch HD display featuring the NVIDIA ION 256 Mb graphics processor
- Be stylish with a space-saving all-in-one that can go anywhere in your home
- Rest easy with an affordable computer that is built to last, with features that help you to quickly backup and restore your data
This fits your .
Box Contains
- Lenovo C200 AIO
- Keyboard
- Mouse
- Power Cord
- User Guide
| Personal computer design type | All in One |
| RAM memory installed size | 2 GB |
| Operating System | Windows 7 Home Premium |
| CPU model | Atom |
| Brand | Lenovo |
| CPU manufacturer | Intel |
| Screen size | 18.5 Inches |
| CPU model number | 510 |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| CPU speed | 1.6 GHz |
Product Details
- Make sure this fitsby entering your model number.
- Reshapes the affordable home computer into a compact, space-saving all-in-one design
- Incorporates a range of basic computing features, all at an affordable new price point
- Get entertained with an 18.5 inch HD display featuring the NVIDIA ION 256 Mb graphics processor
- Be stylish with a space-saving all-in-one that can go anywhere in your home
- Rest easy with an affordable computer that is built to last, with features that help you to quickly backup and restore your data
This fits your .
Box Contains
- Lenovo C200 AIO
- Keyboard
- Mouse
- Power Cord
- User Guide
| Personal computer design type | All in One |
| RAM memory installed size | 2 GB |
| Operating System | Windows 7 Home Premium |
| CPU model | Atom |
| Brand | Lenovo |
| CPU manufacturer | Intel |
| Screen size | 18.5 Inches |
| CPU model number | 510 |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| CPU speed | 1.6 GHz |
You Might Also Like
Dell Inspiron 7700 27-inch FHD Anti-Glare Narrow Border Infinity NTCH All-In-One Desktop (Silver) Intel Core i7-1165G7, 8 GB RAM, 512GB SSD + 1TB HDD, Windows 10 Home
£2,309.98
Acer Aspire C22-963 21.5 inch All-in-One PC (Intel Core i3-1005G1, 8GB, 128GB SSD and 1TB HDD, Full HD Display, Wireless Keyboard and Mouse, Windows 10, Black/Silver)
£1,209.98

