| Series | AMD Radeon Pro WX 7100 8 GB Grafikkarte |
| Brand | HP |
| Graphics co-processor | Radeon Pro WX 7100 |
| Graphics Chipset Brand | AMD |
| Graphics RAM type | DDR5 SDRAM |
| Graphics RAM size | 8 GB |
| Graphics card interface | Integrated |
| Fan count | 1 |
| Series | AMD Radeon Pro WX 7100 8 GB Grafikkarte |
| Brand | HP |
| Graphics co-processor | Radeon Pro WX 7100 |
| Graphics Chipset Brand | AMD |
| Graphics RAM type | DDR5 SDRAM |
| Graphics RAM size | 8 GB |
| Graphics card interface | Integrated |
| Fan count | 1 |