HP ProBook 430 G3-13.3" - Core i5 6200U - 4 GB RAM - 500 GB HDD(W4N70ET#ABU)
£1,566.32
Product Details
- Make sure this fitsby entering your model number.
- W4N70ET#ABU
- 0190780006870
This fits your .
| Brand | HP |
| Screen size | 13.3 Inches |
| Operating system | Windows 7 Professional, Windows 10 Pro |
| Human interface input | Touch Pad |
| CPU manufacturer | Intel |
| Hard disk size | 500 GB |
| Processor count | 2 |
| Item weight | 1500 Grams |
| Hard disk description | Hdd |
| CPU speed | 2.3 GHz |
Product Details
- Make sure this fitsby entering your model number.
- W4N70ET#ABU
- 0190780006870
This fits your .
| Brand | HP |
| Screen size | 13.3 Inches |
| Operating system | Windows 7 Professional, Windows 10 Pro |
| Human interface input | Touch Pad |
| CPU manufacturer | Intel |
| Hard disk size | 500 GB |
| Processor count | 2 |
| Item weight | 1500 Grams |
| Hard disk description | Hdd |
| CPU speed | 2.3 GHz |
You Might Also Like
ASUS Touchscreen Full HD 400nits Chromebook CX9400CEA Laptop (Intel Core i7-1165G7, 16G RAM, 512GB PCIe SSD, Backlit Keyboard, Chrome OS) Includes Sleeve, + Wireless Mouse
£2,859.98

