| Specific uses for product | Business |
| Series | 800 G1 |
| RAM memory installed size | 8 GB |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| CPU model | Core i5-4590 |
| Brand | HP |
| CPU manufacturer | Intel |
| Human interface input | Keyboard |
| Hard disk description | Ssd |
| RAM memory maximum size | 32 GB |
| Specific uses for product | Business |
| Series | 800 G1 |
| RAM memory installed size | 8 GB |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| CPU model | Core i5-4590 |
| Brand | HP |
| CPU manufacturer | Intel |
| Human interface input | Keyboard |
| Hard disk description | Ssd |
| RAM memory maximum size | 32 GB |