| Specific uses for product | Personal |
| Series | HP Chromebox G2 DM 3QM62EA#ABU Core i7-8650U 8GB 32GB SSD Chrome OS |
| RAM memory installed size | 8 GB |
| Operating System | Chrome OS |
| CPU model | Core i7 |
| Brand | HP |
| CPU manufacturer | Intel |
| Model year | 2019 |
| Human interface input | Mouse |
| Graphics co-processor | Intel UHD Graphics 620 |
| Specific uses for product | Personal |
| Series | HP Chromebox G2 DM 3QM62EA#ABU Core i7-8650U 8GB 32GB SSD Chrome OS |
| RAM memory installed size | 8 GB |
| Operating System | Chrome OS |
| CPU model | Core i7 |
| Brand | HP |
| CPU manufacturer | Intel |
| Model year | 2019 |
| Human interface input | Mouse |
| Graphics co-processor | Intel UHD Graphics 620 |