HP 4520s i5-480M 15.6" Laptop (Intel Core i5 480M / 2.66 GHz (Dual-Core) 4GB RAM, 320GB HDD, Webcam, Windows 7 Prof 64-bit)
£1,342.00
| Brand | HP |
| Screen size | 15.6 Inches |
| Operating System | Windows 7 Professional |
| CPU manufacturer | Intel |
| Hard disk size | 320 GB |
| Processor count | 2 |
| CPU model | Core i5 |
| Form Factor | Laptop |
| Hard disk description | HDD |
| CPU speed | 2.66 GHz |
| Brand | HP |
| Screen size | 15.6 Inches |
| Operating System | Windows 7 Professional |
| CPU manufacturer | Intel |
| Hard disk size | 320 GB |
| Processor count | 2 |
| CPU model | Core i5 |
| Form Factor | Laptop |
| Hard disk description | HDD |
| CPU speed | 2.66 GHz |
You Might Also Like
ASUS Touchscreen Full HD 400nits Chromebook CX9400CEA Laptop (Intel Core i7-1165G7, 16G RAM, 512GB PCIe SSD, Backlit Keyboard, Chrome OS) Includes Sleeve, + Wireless Mouse
£2,859.98
Lenovo Chromebook C340 11 Inch (11.6 Inch) HD Convertible Touchscreen Laptop - (Intel Celeron, 4 GB RAM, 64 GB eMMC, Chrome OS) - Platinum Grey
£633.80

