| Series | Pixelbook Go m3 8GB 64GB FHD Black |
| Brand | |
| Specific uses for product | Personal |
| Screen size | 13.3 Inches |
| Operating System | Chrome OS |
| Human interface input | Touchscreen |
| CPU manufacturer | Intel |
| Colour | Black |
| Hard disk size | 64 GB |
| Processor count | 2 |
| Series | Pixelbook Go m3 8GB 64GB FHD Black |
| Brand | |
| Specific uses for product | Personal |
| Screen size | 13.3 Inches |
| Operating System | Chrome OS |
| Human interface input | Touchscreen |
| CPU manufacturer | Intel |
| Colour | Black |
| Hard disk size | 64 GB |
| Processor count | 2 |