| Series | GV-N105TD5-4GD |
| Brand | Gigabyte |
| Graphics co-processor | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti |
| Video output interface | HDMI |
| Graphics Chipset Brand | NVIDIA |
| Graphics RAM type | GDDR5 |
| Graphics RAM size | 4 GB |
| Memory clock speed | 7008 MHz |
| GPU clock speed | 1316 MHz |
| Graphics card interface | PCI-E |
| Series | GV-N105TD5-4GD |
| Brand | Gigabyte |
| Graphics co-processor | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti |
| Video output interface | HDMI |
| Graphics Chipset Brand | NVIDIA |
| Graphics RAM type | GDDR5 |
| Graphics RAM size | 4 GB |
| Memory clock speed | 7008 MHz |
| GPU clock speed | 1316 MHz |
| Graphics card interface | PCI-E |