Fujitsu Esprimo P2560 Desktop PC (Intel Celeron E3400 2.6GHz, 1Gb, 250Gb, DVDRW, LAN, Win 7 Professional)
£859.20
Product Details
- Make sure this fitsby entering your model number.
- Intel Celeron E3400 2.6 GHz processor
- 1 Gb RAM, 250 Gb HDD
- DVD-SuperMulti drive
- Intel GMA 4500 graphics
- Genuine Windows 7 Professional
This fits your .
Box Contains
- ESPRIMO P2560 Desktop PC
- Power Cord
- User Manual
- Keyboard
- Mouse
| RAM memory installed size | 1 GB |
| Operating System | Windows 7 Professional |
| CPU model | Celeron |
| Brand | Fujitsu |
| CPU manufacturer | Intel |
| Model year | 2010 |
| Graphics co-processor | Intel GMA 4500 |
| Hard disk description | Hdd |
| CPU model number | E3400 |
| CPU speed | 2.6 GHz |
Product Details
- Make sure this fitsby entering your model number.
- Intel Celeron E3400 2.6 GHz processor
- 1 Gb RAM, 250 Gb HDD
- DVD-SuperMulti drive
- Intel GMA 4500 graphics
- Genuine Windows 7 Professional
This fits your .
Box Contains
- ESPRIMO P2560 Desktop PC
- Power Cord
- User Manual
- Keyboard
- Mouse
| RAM memory installed size | 1 GB |
| Operating System | Windows 7 Professional |
| CPU model | Celeron |
| Brand | Fujitsu |
| CPU manufacturer | Intel |
| Model year | 2010 |
| Graphics co-processor | Intel GMA 4500 |
| Hard disk description | Hdd |
| CPU model number | E3400 |
| CPU speed | 2.6 GHz |
You Might Also Like
Sony SEL18200 E Mount - APS-C 18-200mm F3.5-6.3 Telephoto Zoom Lens
£1,473.56
Acer Aspire C22-820 21.5 inch All-in-One PC (Intel Pentium J5040D, 8GB, 1TB HDD, Full HD Display, Wireless Keyboard and Mouse, Windows 10, Silver)
£1,212.40

