FTS - V4Y DESKTOP MAINSTREAM ESPRIMO D538 SFF I7 9700 8GB 256GB NVME M.2 DVD W10 PRO IN
£1,761.60
Product Details
- Make sure this fitsby entering your model number.
- FUJITSU
- 4059595869550
- VFY:D0538P273SGB
- Item Package Quantity: 1
This fits your .
Product Description
FTS - V4Y DESKTOP MAINSTREAM ESPRIMO D538 SFF I7 9700 8GB 256GB NVME M.2 DVD W10 PRO IN
Legal Disclaimer
Product is sourced and shipped from the European Economic Area (EEA). Product is genuine original from manufacturer authorized distributors.
| Specific uses for product | Business |
| Series | V4Y |
| RAM memory installed size | 8 GB |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| CPU model | Core i7 |
| Brand | Fujitsu |
| CPU manufacturer | Intel |
| Human interface input | Keyboard |
| Hard disk description | SSD |
| RAM memory maximum size | 8 GB |
Product Details
- Make sure this fitsby entering your model number.
- FUJITSU
- 4059595869550
- VFY:D0538P273SGB
- Item Package Quantity: 1
This fits your .
Product Description
FTS - V4Y DESKTOP MAINSTREAM ESPRIMO D538 SFF I7 9700 8GB 256GB NVME M.2 DVD W10 PRO IN
Legal Disclaimer
Product is sourced and shipped from the European Economic Area (EEA). Product is genuine original from manufacturer authorized distributors.
| Specific uses for product | Business |
| Series | V4Y |
| RAM memory installed size | 8 GB |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| CPU model | Core i7 |
| Brand | Fujitsu |
| CPU manufacturer | Intel |
| Human interface input | Keyboard |
| Hard disk description | SSD |
| RAM memory maximum size | 8 GB |
You Might Also Like
MSI PRO 22XT 10M-003EU AIO, 21.5" Touch IPS FHD, All-in-One Desktop PC, Intel Core i5-10400, 8 GB RAM, 256 GB SSD, Wi-Fi, BT, HDMI, Windows 10 Pro, Webcam, Keyboard & Mouse, VESA, Black
£1,823.80
Acer Aspire C22-1650 All-in-One PC - (Intel Core i5-1135G7, 8GB, 256GB SSD, 21.5 inch Full HD Display, Wireless Keyboard and Mouse, Windows 10, Silver)
£1,319.98
Dell XPS 8930 Tower Desktop Intel Core i5-9400 9th Gen, 6-Core, 9 MB Cache, Up to 4.1 GHz, 8 GB DDR4 Memory, 256 GB SSD (Boot) + 1 TB SATA Hard Drive, NVIDIA GeForce GTX 1650, Windows 10, Black
£1,979.98

