| Series | Optiplex |
| RAM memory installed size | 8 GB |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| CPU model | Core i5 |
| Brand | Dell |
| Human interface input | Mouse, Keyboard |
| Hard disk description | Ssd |
| Colour | Black |
| CPU speed | 3 GHz |
| Series | Optiplex |
| RAM memory installed size | 8 GB |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| CPU model | Core i5 |
| Brand | Dell |
| Human interface input | Mouse, Keyboard |
| Hard disk description | Ssd |
| Colour | Black |
| CPU speed | 3 GHz |