| Brand | ASUS |
| Screen size | 15.6 Inches |
| Operating System | Windows 8 |
| CPU manufacturer | Intel |
| Colour | Red |
| Hard disk size | 750 GB |
| CPU model | Celeron |
| Connectivity Type | Wlan |
| Hard disk description | HDD |
| CPU speed | 1.5 GHz |
| Brand | ASUS |
| Screen size | 15.6 Inches |
| Operating System | Windows 8 |
| CPU manufacturer | Intel |
| Colour | Red |
| Hard disk size | 750 GB |
| CPU model | Celeron |
| Connectivity Type | Wlan |
| Hard disk description | HDD |
| CPU speed | 1.5 GHz |